International
« normal görünüme dönV-Guard Prime Yatak - Yazıcı Sayfası Görünümü Yazdır

Sayfayı Arkadaşına Tavsiye Et

Sayfa Adı:
V-Guard Prime Yatak - İstikbal
Sayfa Linki:
http://www.istikbal.com.tr/yatak-ve-baza/yataklar/premium-yataklar/v-guard-prime-yatak
Adınız Soyadınız:
E-posta Adresiniz:
Arkadaşınızın e-posta adresi:
Mesajınız:
   

Fiyat Listesi - V-Guard Prime Yatak

V-Guard Prime yatağımız Bonel Yay sistemi uygulaması ile üst düzey bir destek sunarken, kalın üst pedi sayesinde yüksek seviyede konfor ortamı sunmaktadır.

V-Guard Prime yatağımızda; yüksek yoğunluklu konfor arttırıcı sünger katmanı, ağırlığı yüzeye eşit olarak dağıtan özel keçe uygulaması, yüksek yoğunluklu kenar destek süngerleri, Bonel Yay sistemi, yüksek yoğunluklu Konfor Arttırıcı Sünger katmanı gibi üst düzey malzemeler kullanılmıştır. Dayanımı yüksek Bonel Yay sistemi ve yüksek yoğunluklu dolgu malzemeleri ve kenar destek süngerleri ile yönelik tek yönlü kullanıma sahip olan yatağımız orta sertlikte yatak tercih edenler için idealdir.

V-Guard yatak kumaşında özel formüle sahip yüksek aktiviteli partiküller kullanılmıştır. Kullanılan bu partiküller kumaş yüzeyindeki virüslerin etkisiz hale gelmesine yardımcı olmaktadır. Böylelikle V-Guard Yatak kumaşı sayesinde daha temiz ve hijyenik bir uyku ortamının oluşması amaçlanmaktadır. Yenilikçi yatak kumaşımız uluslararası test standartlarına uygun şekilde test edilmiş ve virüslere karşı olumlu sonuçlar elde edilmiştir.

V-Guard Prime yatak kumaşına özel apre işlemi uygulanmıştır. İşlenen özel yapısı sayesinde kumaş yüzeyi, zarflı ve zarfsız virüsler ile temas halinde olması durumunda, virüslerin protein ve yağ tabakalarına zarar vererek etkisiz hale gelmelerine yardımcı olmaktadır. 

V-Guard teknolojili kumaşımız yatağın üst yüzeyinde kullanılmakta olup, üstün bir koruma sağlamaktadır.

Yatağımızın yüksekliği 30 cm'dir.

 

Ekstra Özellikler

30 Gün Mutluluk Garantisi

Sadece İstikbal’de bulabileceğiniz bir satış sonrası hizmeti. 30 gün deneme süresinde memnun kalmadığınızda iade edebilirsiniz.

Gerçek Garanti

Tüm İstikbal yataklarda yatak dolgu malzemeleri 3 yıl, yay karkası 10 yıl garanti kapsamındadır. Kaliteli hizmet anlayışı, yaygın ve ulaşılabilir bayi ağı ile İstikbal güvencesini daima yanınızda hissedebilirsiniz.

Destek Süngerler

Bazı İstikbal yatakların çevresini saran kalın sünger bariyerler, deforme olmayı engeller.

Bonel Yay Teknolojisi

Orta sertlikte yatak isteyenler için geliştirilmiştir. Dünya üzerinde yaygın olarak kullanılan bir sistemdir. Deforme olmadan kalitesini yıllarca korur. Helezonik yaylar, yüksek karbonlu çelik telden üretilir ve ısıl işlemle dayanıklılığı artırılır. Yatağın yapısı, yayların helis formunda çelik tellerle birbirine bağlanmasıyla oluşturulur. Bu sistem, İstikbal’in Clima Natura, Alize, Ultraform, Stress Less ve Super Standart yataklarında bulunmaktadır.

Ekstra Rahatlık Sağlayan Ped

Örme Kumaş

Yerli Üretim

Üretim Yeri Türkiye'dir

Ürün Ölçüleri

Site Haritası