International
« normal görünüme dönV-Guard Ultra Yatak - Yazıcı Sayfası Görünümü Yazdır

Sayfayı Arkadaşına Tavsiye Et

Sayfa Adı:
V-Guard Ultra Yatak - İstikbal
Sayfa Linki:
http://www.istikbal.com.tr/yatak-ve-baza/yataklar/expert-yataklar/v-guard-ultra-yatak
Adınız Soyadınız:
E-posta Adresiniz:
Arkadaşınızın e-posta adresi:
Mesajınız:
   

Fiyat Listesi - V-Guard Ultra Yatak

V-Guard Ultra yatağımız SL Kesintisiz Yay sistemi uygulaması ve yüksek yoğunluklu kenar destek süngerleri ile üst düzey bir konfor sunmakla birlikte, çıkarılabilir ve temizlenebilir üst pedi sayesinde konfor ortamı sunmaktadır.

Dayanımı yüksek Bonel Yay sistemi ve yüksek yoğunluklu dolgu malzemeleri ve kenar destek süngerleri ile yönelik tek yönlü kullanıma sahip olacak şekilde tasarlanmış olup, orta sertlikte yatak tercih edenler için idealdir.

Vücudu destekleyen SL yay sitemi sayesinde, uyku esnasında rahatsızlık verecek unsurlar ortadan kalkarak kesintisiz bir uykuya gerçekleşmesine yardımcı olur.

V-Guard yatak kumaşında özel formüle sahip yüksek aktiviteli partiküller kullanılmıştır. Kullanılan bu partiküller kumaş yüzeyindeki virüslerin etkisiz hale gelmesine yardımcı olmaktadır. Böylelikle V-Guard Yatak kumaşı sayesinde daha temiz ve hijyenik bir uyku ortamının oluşması amaçlanmaktadır. Yenilikçi yatak kumaşımız uluslararası test standartlarına uygun şekilde test edilmiş ve virüslere karşı olumlu sonuçlar elde edilmiştir.

V-Guard Ultra yatak kumaşına özel apre işlemi uygulanmıştır. İşlenen özel yapısı sayesinde kumaş yüzeyi, zarflı ve zarfsız virüsler ile temas halinde olması durumunda, virüslerin protein ve yağ tabakalarına zarar vererek etkisiz hale gelmelerine yardımcı olmaktadır.  

V-Guard teknolojili kumaşımız yatağın üst yüzeyinde kullanılmakta olup, koruma sağlamaktadır.

Yatağımızın yüksekliği 26 cm’dir.

Ekstra Özellikler

30 Gün Mutluluk Garantisi

Sadece İstikbal’de bulabileceğiniz bir satış sonrası hizmeti. 30 gün deneme süresinde memnun kalmadığınızda iade edebilirsiniz.

Gerçek Garanti

Tüm İstikbal yataklarda yatak dolgu malzemeleri 3 yıl, yay karkası 10 yıl garanti kapsamındadır. Kaliteli hizmet anlayışı, yaygın ve ulaşılabilir bayi ağı ile İstikbal güvencesini daima yanınızda hissedebilirsiniz.

Destek Süngerler

Bazı İstikbal yatakların çevresini saran kalın sünger bariyerler, deforme olmayı engeller.

SL Kesintisiz Yay Teknolojisi

Tam ortopedik ve sert yatak isteyenlerin tercihidir. Diğer sistemlere göre iki kat fazla yay kullanılarak, yatağın vücudun daha fazla bölgesine teması sağlanır. Yaylar kesintisiz olarak birbirine bağlanarak aynı anda ve aynı dirençte hareket eder ve deforme olmaz. Yüksek süspansiyonlu bu sistem, Türkiye’de sadece İstikbal yataklarında kullanılmaktadır. Bu sistem, İstikbal’in Orgaflex, Doubleform, Stress Free, Sleeplex, Comfort ve SL Optimal yataklarında bulunmaktadır.

Ekstra Rahatlık Sağlayan Ped

Örme Kumaş

Yerli Üretim

Üretim Yeri Türkiye'dir

Ürün Ölçüleri

Site Haritası