International
« normal görünüme dönKREDİ KARTI KAMPANYALARI - Yazıcı Sayfası Görünümü Yazdır

KREDİ KARTI KAMPANYALARI

Yapı Kredi World'e özel peşin fiyatına 12 taksit!

30 Haziran 2019 tarihine kadar, World Kart'ınızla İstikbal’de yapacağınız alışverişlerinizde vade farksız 2 - 6 taksitli işlemlerde +6 taksit fırsatı!

 

Kampanya detayları:

  • 30 Haziran 2019 tarihine kadar kampanyaya dahil olan İstikbal mağazalarından yapacağınız vade farksız 2 ve 6 arası taksitli alışverişlerinizde, artı 6 taksit imkani sunmaktadır.

  • Artı taksit ilavesiyle taksit sayısı 12 taksit ile sınırlıdır.

  • Kampanyaya Worldeko Worldcard haricindeki Yapı Kredi kredi kartları ile TEB, Albaraka, Anadolubank ve Vakıfbank Bireysel Worldcard'lar dahildir.

  • Kampanya kapsamındaki işlemlerin, kampanyaya dahil olan Yapı Kredi World Üye İşyerlerindeki, Yapı Kredi Bankası World POS Sistemi üzerinden geçmesi gerekmektedir. Kampanya sadece World Üye İşyerleri'nde geçerlidir. Yapı Kredi tüm kampanyalarda değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Yazım hataları bağlayıcı değildir. World Üye İşyerleri'nin bildirdiği kampanya bilgilerinde meydana gelebilecek hatalardan Yapı Kredi sorumlu tutulamaz.

  • Yasal mevzuat gereği, mal veya hizmet alımı sonrası belli bir ücret karşılığı borcun taksitlendirilmesi veya ödemenin ertelendiği dönemler de dâhil olmak üzere, kredi kartları ile gerçekleştirilecek mal ve hizmet alımları ile nakit çekimlerinde taksitlendirme süresi on iki ayı geçemez. Bu süre bireysel kredi kartları için; kuyumla ilgili harcamalarda dört ay, elektronik eşya ve bilgisayar alımlarında altı ay, havayolları, seyahat acenteleri, taşımacılık, konaklama, sağlık ve sosyal hizmetler ile ilgili harcamalarda, sağlık ürünü alımlarında, kulüp ve derneklere yapılan ödemelerde ve vergi ödemelerinde dokuz ay olarak uygulanır. Telekomünikasyon, doğrudan pazarlama ile ilgili harcamalar, yurt dışında yapılan harcamalar ve yemek, gıda, alkollü içecek, akaryakıt, kozmetik, ofis malzemesi ile hediye kart, hediye çeki ve benzeri şekillerde herhangi somut bir mal veya hizmeti içermeyen ürünlerin alımlarında taksit uygulanamaz.Site Haritası