International
« normal görünüme dönTherapy Plus Yatak - Yazıcı Sayfası Görünümü Yazdır

Sayfayı Arkadaşına Tavsiye Et

Sayfa Adı:
Therapy Plus Yatak - İstikbal
Sayfa Linki:
http://www.istikbal.com.tr/yatak-ve-baza/yataklar/therapy-plus-yatak
Adınız Soyadınız:
E-posta Adresiniz:
Arkadaşınızın e-posta adresi:
Mesajınız:
   

Fiyat Listesi - Therapy Plus Yatak

Ametist Therapy Teknolojisi ile geliştirilen Therapy Plus Yatak içeriğindeki ametist taşları ve lateks sünger dolgulu pedi sayesinde uyku kalitesini artırır.

Doğa mucizesinden, uykunun en pozitif hali.

Gün boyu pozitif olabilmek için yepyeni bir yatak; Therapy Plus.

Daha kaliteli ve mutlu bir yaşam için her günü pozitif karşılamamız şart. İşte bu yüzden Therapy Plus Yatak kumaşında kullanılan ametist taşı sayesinde size rahat bir uyku ortamı sunuyor. Güne daha dinlenmiş ve pozitif uyanmanızı sağlıyor. üstelik Soft Touch Yay Sistemi vücuduzun ihtiyaç duyduğu en uygun uyku ortamını oluşturarak dinlenmiş ve uykunuzu almış uyanmanızı sağlıyor. 
 
Ametist Therapy Teknolojisi ile geliştirilen Therapy Plus Yatak kumaşı, su itici özelliğinin yanı sıra  kötü kokuları engelleme özelliğine de sahiptir.
 
Bir tarafının sert bir tarafının yumuşak olması da size dilediğiniz zaman yumuşak bir yatakta dilerseniz de sert yatakta yatma lüksünü sunuyor.
Lateks* sünger dolgulu pedi sayesinde vücut sağlığınıza en uygun uyku ortamının tadını çıkarabilirsiniz.

 

 

Ayrıca üst kısımdaki pedi çıkarabilir, istediğiniz tarafa takabilir ve çamaşır makinesinde yıkayabilirsiniz.
 
Ametist Therapy Serisi yatakların ekstra konfor için İstikbal Relax yaylı baza ile kullanılması tavsiye edilir.
 
*üründe kullanılan lateks malzemesinin doğal içerikli yapısı gereği karakteristik kokusu vardır. Güneşe ve aşırı sıcaklara maruz kalmaması tavsiye edilir. Lateks maddesine hassasiyeti olanlarda alerjik reaksiyon görülebilir.

 

Yatak Özellikleri

30 Gün Mutluluk Garantisi

Sadece İstikbal’de bulabileceğiniz bir satış sonrası hizmeti. 30 gün deneme süresinde memnun kalmadığınızda iade edebilirsiniz.

Ametist Therapy Teknolojisi

Ametist Therapy Teknolojisi negatif enerjiyi aldığı bilimsel olarak kanıtlanmış ametist taşlarının kumaş yapımında kullanılmasından oluşur. Ametist taşlarından oluşan kumaş gün içinde biriken negatif enerjiyi alarak sizin güne pozitif uyanmanıza yardımcı olur.

Soft Touch Yay Sistemi

Soft Touch Yay Sistemi vücuduzun ihtiyaç duyduğu en uygun uyku ortamını oluşturarak dinlenmiş ve uykunuzu almış uyanmanızı sağlıyor.

Latex Sünger

Lateks sünger sayesinde vücut sağlığınıza en uygun uyku ortamının tadını çıkarabilirsiniz. Üründe kullanılan lateks malzemesinin doğal içerikli yapısı gereği karakteristik kokusu vardır. Güneşe ve aşırı sıcaklara maruz kalmaması tavsiye edilir. Lateks maddesine hassasiyeti olanlarda alerjik reaksiyon görülebilir.

Bir Yüzü Sert - Bir Yüzü Yumuşak

Bir tarafı yumuşak, diğer tarafı sert yüzeyi ile yatağın iki farklı şekilde kullanılabilmesini sağlar.

Ekstra Rahatlık Sağlayan Ped

Destek Süngerler

Bazı İstikbal yatakların çevresini saran kalın sünger bariyerler, deforme olmayı engeller.

Yıkanabilir Ped

Bazı İstikbal yataklarında bulunan, ekstra kullanım rahatlığı sağlayan bir özellik. Biomagic, Clima Natura, Viscolex Plus, Stress Free yataklarda bulunur. Fermuarlı üst katman sayesinde bu yataklardaki ped gerektiğinde çıkarılabilir, yıkanabilir.

Gerçek Garanti

Tüm İstikbal yataklarda yatak dolgu malzemeleri 3 yıl, yay karkası 10 yıl garanti kapsamındadır. Kaliteli hizmet anlayışı, yaygın ve ulaşılabilir bayi ağı ile İstikbal güvencesini daima yanınızda hissedebilirsiniz.

Ürün Ölçüleri

Site Haritası