International
« normal görünüme dönUltra Energy Yatak - Yazıcı Sayfası Görünümü Yazdır

Sayfayı Arkadaşına Tavsiye Et

Sayfa Adı:
Ultra Energy Yatak - İstikbal
Sayfa Linki:
http://www.istikbal.com.tr/yatak-ve-baza/yataklar/premium-yataklar/ultra-energy-yatak
Adınız Soyadınız:
E-posta Adresiniz:
Arkadaşınızın e-posta adresi:
Mesajınız:
   

Fiyat Listesi - Ultra Energy Yatak

Gün içinde zamanla yarışır halde işlerimizi yetiştirmeye çalışırken çok yoruluyoruz. Akşam eve geldiğimizde ise neredeyse tüm enerjimizi kaybetmiş oluyoruz. İstikbal’in gün boyu kaybedilen enerjinin geri kazanılmasına yardımcı olan Quantech Sleep Teknolojisi ile üretilen kumaşları ve Viscojel Teknolojisi ile artık tüm bu sorunlar geride kalıyor. En iyi uykuya ulaşmak için üretilen İstikbal Ultra Energy Yatak, size yeni güne enerjik uyanmanız için gerekli olan konforu sunuyor.

 

Özellik: Gün boyu kaybedilen enerjiyi geri kazanmak ve yeni güne tam enerjiyle uyanmak için en iyi uyku ortamını sağlar. Bir tarafı sert diğer tarafı yumuşak yapısıyla iki farklı konfor seçeneği sunar. Çıkarılabilen pedi konfor tercihine göre yatağın her iki tarafında da rahatlıkla kullanılabilir. Viscojel teknolojili sünger sayesinde hava geçirgenliği sıradan süngerlerden daha fazladır. Bu sayede konforlu uyku ortamı sağlar.

Kumaş Teknolojisi: İstikbal’in özel olarak geliştirdiği Quantech Sleep Teknolojisi gün içinde kaybedilen enerjinin uyku sırasında geri kazanılmasına yardımcı olur.

Viscojel Teknolojili Ped: Özel fermuar sistemi sayesinde çıkarılabilen pedin iç dolgu malzemesinde Viscojel teknolojili sünger kullanılmaktadır. Mikro boncuklar sayesinde vücut yapısına mükemmel destek sağlar ve konforlu bir uyku ortamı sunar. Bu özelliğiyle normal süngerlere göre daha rahattır, daha serin tutar ve ısı iletkenliği daha yüksektir. Mikro jel yapısı ile hava geçirgenliği normal süngerlerden daha fazladır ve rahat bir uyku ortamı sunar. Ekstra fermuar uygulaması ile konfor tercihine göre yatağın sert veya yumuşak kısımlarında rahatlıkla kullanılabilir.

Konfor: Üst yüzeyindeki Viscojel teknolojili özel pedi, 6 spirli bonel yay sistemi ve Quantech Sleep özellikli kumaşı sayesinde konforlu ve rahat bir uyku ortamı sunar. Omurga için en uygun pozisyonu oluşturarak yataktan dinlenmiş olarak uyanılmasını sağlar. Pedin iç dolgu malzemesinde kullanılan Viscojel teknolojili sünger, vücut yapısına mükemmel destek sağlayarak yatakta dönmeleri azaltır ve terlemeleri önler.

Quantech Sleep kumaş ve Viscojel sünger teknolojili ped çıkarılarak yatağın her iki yüzünde de kullanılabilir.

Yatak Özellikleri

30 Gün Mutluluk Garantisi

Sadece İstikbal’de bulabileceğiniz bir satış sonrası hizmeti. 30 gün deneme süresinde memnun kalmadığınızda iade edebilirsiniz.

Gerçek Garanti

Tüm İstikbal yataklarda yatak dolgu malzemeleri 3 yıl, yay karkası 10 yıl garanti kapsamındadır. Kaliteli hizmet anlayışı, yaygın ve ulaşılabilir bayi ağı ile İstikbal güvencesini daima yanınızda hissedebilirsiniz.

Viscojel Teknoloji

Viscojel teknolojili sünger; Mikrojel sünger ile Viscolex süngerin birleşiminden oluşmaktadır. Viscojel sünger içerisinde yer alan Mikro boncuklar sayesinde sıradan süngerlere göre daha konforlu bir uyku ortamı sunar ve vücut yapısına mükemmel destek sağlar. Viscojel özellikli sünger sıradan süngerlere göre daha rahattır ve daha serin tutar. Viscojel sünger sıradan Visco süngerlerde zaman zaman yaşanan terleme ve uyku problemlerinin önüne geçen bir özelliktir. Isı iletkenliği sıradan visco süngerlere göre daha yüksektir. Mikro jel yapısı ile hava geçirgenliği sıradan süngerlerden daha fazladır.

Quantech Sleep Teknoloji

Yataklarımızda kullanılan QUANTECH SLEEP kumaşımız vücuttaki kan hücrelerinin homojen dağılmasına katkı sağlayan özelliği sayesinde gün içerisinde kaybedilen enerjinin uyku sırasında geri kazanılmasına yardımcı olur. Aynı zamanda QUANTECH SLEEP kumaşımız vücut sıcaklığınızı uyku boyunca dengede tutmaya yardımcı olur. Pamuklu kumaş yapısı ile doğal ve ipeksi bir yumuşaklık verir. Deodorizasyon etkisi ile de kötü kokuları engelleme özelliğinin yanı sıra Su itici ve Antibakteriyel özelliktedir.

Bonel Yay Teknolojisi 6 Spirli

Orta sertlikte yatak isteyenler için geliştirilmiştir. Dünya üzerinde yaygın olarak kullanılan bir sistemdir. Deforme olmadan kalitesini yıllarca korur. Helezonik yaylar, yüksek karbonlu çelik telden üretilir ve ısıl işlemle dayanıklılığı artırılır. Yatağın yapısı, yayların helis formunda çelik tellerle birbirine bağlanmasıyla oluşturulur.

Bir Yüzü Sert - Bir Yüzü Yumuşak

Bir tarafı yumuşak, diğer tarafı sert yüzeyi ile yatağın iki farklı şekilde kullanılabilmesini sağlar.

Ekstra Rahatlık Sağlayan Ped

Destek Süngerler

Bazı İstikbal yatakların çevresini saran kalın sünger bariyerler, deforme olmayı engeller.

Su İtici Üst Yüzey

Su itici üst yüzey, yatak ıslansa bile ıslaklığın iç yüzeye geçmesini geciktirir.

Ürün Ölçüleri

Yatak Yüksekliği 37 Cm.

Yatak Ebatları

 • 90x190 cm
 • 90x200 cm
 • 80x190 cm
 • 100x200 cm
 • 120x200 cm
 • 130x190 cm
 • 130x200 cm
 • 140x190 cm
 • 140x200 cm
 • 150x190 cm
 • 150x200 cm
 • 160x190 cm
 • 160x200 cm
 • 180x200 cm
 • 200x200 cm
 • 120x190 cm
Site Haritası