International
« normal görünüme dönAmetist Relax Yatak - Yazıcı Sayfası Görünümü Yazdır

Sayfayı Arkadaşına Tavsiye Et

Sayfa Adı:
Ametist Relax Yatak - İstikbal
Sayfa Linki:
http://www.istikbal.com.tr/yatak-ve-baza/yataklar/premium-yataklar/ametist-relax-yatak
Adınız Soyadınız:
E-posta Adresiniz:
Arkadaşınızın e-posta adresi:
Mesajınız:
   

Fiyat Listesi - Ametist Relax Yatak

Bu Ürün Mağaza Stokaları ile Sınırlıdır.

Relax uyuyun, relax olun!

Hayatın rutinine ayak uydururken kendimize vakit ayırıp rahat bir nefes almayı çoğu zaman unutuyoruz. Gerçek rahatlama hayattan uzak kalmak değil onunla iç içeyken kendini rahat hissetmektir. İşte İstikbal’in Ametist Therapy Teknolojisi ve lateks* süngerin konforu ile geliştirilmiş en rahatlatıcı yatağı; Ametist Relax Yatak!
 
Ametist Relax Yatak tamamı sünger yapısı ve lateks uygulamalı özel katmanı sayesinde ekstra yoğunluklu hava geçirgenliği sağlar ve uyku konforunu maksimuma çıkarır. Delikli yapısı terlemeyi azaltarak uyku kalitenizin artmasına yardımcı olur. Uyku esnasında vücudu dinlendirerek yeni güne pozitif uyanmanızı sağlar. Bir tarafı yumuşak diğer tarafı sert özelliği ile size dilediğiniz konforda uyuma lüksü sunar.
 
Ayrıca Ametist Relax Yatak, kenar ve köşelerinde kullanılan özel kesimli sünger uygulaması ile konfor artırıcı ve hava sirkülasyonu sağlayıcı bir yapıya sahiptir.

 

 

*üründe kullanılan lateks malzemesinin doğal içerikli yapısı gereği karakteristik kokusu vardır.
Güneşe ve aşırı sıcaklara maruz kalmaması tavsiye edilir. Lateks maddesine hassasiyeti olanlarda alerjik reaksiyon görülebilir

 

Yatak Özellikleri

30 Gün Mutluluk Garantisi

Sadece İstikbal’de bulabileceğiniz bir satış sonrası hizmeti. 30 gün deneme süresinde memnun kalmadığınızda iade edebilirsiniz.

Ametist Therapy Teknolojisi

Ametist Therapy Teknolojisi negatif enerjiyi aldığı bilimsel olarak kanıtlanmış ametist taşlarının kumaş yapımında kullanılmasından oluşur. Ametist taşlarından oluşan kumaş gün içinde biriken negatif enerjiyi alarak sizin güne pozitif uyanmanıza yardımcı olur.

Latex Sünger

Lateks sünger sayesinde vücut sağlığınıza en uygun uyku ortamının tadını çıkarabilirsiniz. Üründe kullanılan lateks malzemesinin doğal içerikli yapısı gereği karakteristik kokusu vardır. Güneşe ve aşırı sıcaklara maruz kalmaması tavsiye edilir. Lateks maddesine hassasiyeti olanlarda alerjik reaksiyon görülebilir.

Bir Yüzü Sert - Bir Yüzü Yumuşak

Bir tarafı yumuşak, diğer tarafı sert yüzeyi ile yatağın iki farklı şekilde kullanılabilmesini sağlar.

Destek Süngerler

Bazı İstikbal yatakların çevresini saran kalın sünger bariyerler, deforme olmayı engeller.

Yıkanabilir Kılıf

Yatak kılıfının tamamı fermuar sistemi sayesinde pratik bir şekilde çıkarılabiliyor ve çamaşır makinesinde kolayca yıkanabiliyor.

Gerçek Garanti

Tüm İstikbal yataklarda yatak dolgu malzemeleri 3 yıl, yay karkası 10 yıl garanti kapsamındadır. Kaliteli hizmet anlayışı, yaygın ve ulaşılabilir bayi ağı ile İstikbal güvencesini daima yanınızda hissedebilirsiniz.

Ürün Ölçüleri

Site Haritası