International
« normal görünüme dönUltraform Baby Yatak - Yazıcı Sayfası Görünümü Yazdır

Sayfayı Arkadaşına Tavsiye Et

Sayfa Adı:
Ultraform Baby Yatak - İstikbal Mobilya
Sayfa Linki:
http://www.istikbal.com.tr/yatak-ve-baza/yataklar/bebek-yataklari/ultraform-baby-yatak
Adınız Soyadınız:
E-posta Adresiniz:
Arkadaşınızın e-posta adresi:
Mesajınız:
   

Fiyat Listesi - Ultraform Baby Yatak

Viscolex teknolojisiyle bebeklere özel olarak geliştirilmiş benzersiz bir yatak.

Bebeğinizin rahatlığı için... Ultraform Baby

Ultraform Baby, bebeğinizin vücut ısısına ve basınca karşılık verecek yumuşaklığa ulaşarak, vücuduna her noktadan tam destek veren tam ortopedik ve sert yapısıyla bebeğiniz için en iyi uykuyu sağlıyor. Üstelik yıkanabilir kılıfıyla kullanım rahatlığı sunuyor.

Yatak Özellikleri

Gerçek Garanti

Tüm İstikbal yataklarda yatak dolgu malzemeleri 3 yıl, yay karkası 10 yıl garanti kapsamındadır. Kaliteli hizmet anlayışı, yaygın ve ulaşılabilir bayi ağı ile İstikbal güvencesini daima yanınızda hissedebilirsiniz.

Viscolex Teknolojisi

Viscolex, Ultraform ve Ultraform Baby yataklar, vücut ısısına duyarlı, viscoelastik adı verilen, yüksek teknolojili, açık hücreli özel malzemeden üretilir. Viscolex teknolojili yatak ve yastıkların başlangıçta sert olan yapısı, vücut ısısına ve basınca karşılık verecek yumuşaklığa ulaşarak, her noktadan tam destek sağlar. Bu sistemde vücuda basınç olmadığı için kan dolaşımı rahatlar, kas ve sinirler üzerindeki baskıyı ortadan kaldırmaya yardımcı olur. Viscolex teknolojisi ağırlığı tüm yüzeye eşit olarak dağıtarak vücudu rahatlatır.

Öko-Tex

İstikbal yatakları, çevre ve insan sağlığına zarar veren kimyasal maddeler içermemektedir.

Sanitized

İstikbal kumaşlarındaki Santized özelliği, istenmeyen mikrop istilalarına karşı sürekli koruma sağlar. Yapılan testler sonucunda Santized özelliğinin bakteri mantar ev akarlarına karşı etkili olduğu kanıtlanmıştır.

Ürün Ölçüleri

Yatak Ebatları

  • 70X130 cm
  • 70X140 cm

İstikbal Bebek Yatakları

Site Haritası