International
« normal görünüme dönBarok Yemek Odası Takımı - Yazıcı Sayfası Görünümü Yazdır

Sayfayı Arkadaşına Tavsiye Et

Sayfa Adı:
Barok Yemek Odası Takımı - İstikbal
Sayfa Linki:
http://www.istikbal.com.tr/panel-mobilya/yemek-odalari/barok-yemek-odasi-takimi
Adınız Soyadınız:
E-posta Adresiniz:
Arkadaşınızın e-posta adresi:
Mesajınız:
   

Fiyat Listesi - Barok Yemek Odası Takımı

Güzel bir akşam yemeği için o her detayıyla hazır peki siz hazır mısınız ? Yemekte yeni bir çağ başlıyor. Barok konsept tasarımıyla, fonksiyonel yapısıyla iştahları kabartıyor, dikkatleri çekiyor. Sizin için düşünülmüş özel detaylarıyla beklentileri yükseltiyor.

Genel Bilgiler

 • Barok Yemek Odası Takımı, büfe, büfe aynası, gümüşlük, vitrin, compact tv ünitesi, kitabeli masa, 6’lı sandalyeden oluşmaktadır.
 • Barok Büfe: Ünite çekmeceli ve kapaklı olarak tasarlanmıştır. alt tabla kalın formda, üst tabla ve kapak kenarlarında kalın hatlı profil kullanılmıştır. Kapak üzerinde farklı tarzlarda desen uygulamalı malzeme ve çiçek figüründe porselen kulp kullanılarak ünite görsel olarak desteklenmiştir. Ayrıca üst çekmece içlerinde flok uygulaması yapılmıştır..
 • Barok Büfe Aynası: Ünite büfe ile bütünlük oluşturacak biçimde tasarlanmıştır. Dikdörtgensel bir formda tasarlanmış olan ünitede, ayna panosu kenarlarında kalın hatlı profil bulunmaktadır. Aynanın üzerinde desen uygulaması olup; arka kısmına aydınlatma sistemi kullanılarak görsel olarak desteklenmiştir..
 • Barok Vitrin: Ünite kapaklı bölümlerden oluşmaktadır. alt tabla kalın formda, üst tabla ve kapak kenarlarında kalın hatlı profil kullanılmıştır. Dış kapakların üst kısmında ve yan tablalarda cam kullanılarak teşhir alanı oluşturulmuştur orta kapak tamamen panel olup içindeki raflarla depolama alanı oluşturulmuştur. Kapak üzerinde farklı tarzlarda desen uygulamalı malzeme ve çiçek figüründe porselen kulp kullanılarak ünite görsel olarak desteklenmiştir. Kapak iç dizaynında raflı kullanım alanı ve aydınlatma sistemi mevcuttur..
 • Barok Compact Vitrin:Ünite takım konseptine uygun, fonksiyonel olarak tasarlanmıştır. orta bölüm tv. lik olarak düşünülmüş, alt kısımda çekmeceli bölüm olup çekmeceli bölümün üst kısmında dvd, vcd, uydu alıcısı gibi eşyaların konulabilmesi için boş alan bırakılmıştır. Pano üzerinde aksesuar gibi malzemeleri konulabilmesi için raflı bölüm bulunmaktadır. Arka pano ve çekmeceli bölüm çevresinde profil kullanılarak tasarım desteklenmiştir..
 • Barok Gümüşlük:Ünite kapaklı bölümden oluşmaktadır. alt tabla kalın formda, üst tabla ve kapak kenarlarında kalın hatlı profil kullanılmıştır. Kapak üst kısmında ve yan tablalarda cam kullanılıp teşhir alanı oluşturulmuştur. Kapak üzerinde farklı tarzlarda desen uygulamalı malzeme ve çiçek figüründe porselen kulp kullanılarak ünite görsel olarak desteklenmiştir. Kapak iç dizaynında raflı kullanım alanı ve aydınlatma sistemi mevcuttur.li>
 • Barok Kitabeli Masa: Açılabilir kitabeli masa olarak tasarlanmıştır. Masa orta kısmında kitabe kısmı açılarak masa büyüyebilmektedir. Masa alt Masa çift kitabeli olarak tasarlanmıştır. masa orta kısmında kitabeler isteğe göre biri yada ikisi beraber açılarak masa büyüyebilmektedir. Masada lükens ayakları kullanılmış olup, ayaklar arasında dikdörtgen kayıtlar kullanılmıştır..
 • Barok Sandalye: Sandalye takımla uyumlu görünümü olup ergonomiktir. Sırt ve font kısmı tamamen döşemelidir. sandalye ön ayakları şık görünümlü lukens ayakları kullanılmıştır.
 

Konsept Ürünler

Barok Koltuk Takımı, Barok Yatak Odası Takımı

Ekstra Özellikler

Aydınlatma Sistemi

Ürünlerin görüntüsüne farklı bir hava katan LED aydınlatma sistemi

Çekmece Stoplama Sistemi

Çekmecelerini daha yumuşak kapanmasını sağlayan stoplama mekanizması

TSE - E1 Standardı

Türk Standartları Enstitüsü E1 uygunluk belgesine sahip, insan sağlığına dost, kanserojen madde içermeyen malzeme kullanımı

Kapak Stoplama Sistemi

Kapakların daha yumuşak kapanmasını sağlayan stoplama mekanizması

Temperli Cam Sistemi

Normal camlara göre daha dayanıklı, kırıldığı zaman zar büyüklüğünde çok küçük ve daha az keskin parçalara ayrılan yaralanma riskini azaltan cam.

Çatal Bıçak Bölmesi

Yemek takımlarınızı daha düzenli saklayabileceğiniz özel bölmeler

Çift Kitabeli Masa

Daha fazla misafir ağırlayabilme imkanı sunan iki kere büyüyebilen 6-8-10 kişilik yemek masası

Ürün Ölçüleri

 • Vitrin

 • Büfe

 • Büfe Aynası

 • Gümüşlük

 • Yemek Masası (Kitabeli)

 • Compact TV Ünitesi

 • Sandalye (2 Adet)

Site Haritası