International
« back to normal viewSleepwell Energy Mattress - Printer View Print

Recommend Page

Page Title:
Sleepwell Energy Mattress - Istikbal Furniture
Page URL:
http://www.istikbal.com.tr/en/mattresses-and-bases/mattresses/all-mattresses/sleepwell-energy-mattress
Name Surname:
Email:
Friends Email:
Message:
   

Price List - Sleepwell Energy Mattress

GET GREAT SLEEP, WAKE UP ENERGIZED

Provides the best sleep environment to regain the energy spent throughout the day and to wake up refreshed.  Firn on one side and soft on the other provides alternate comfort options. The removable pad can be used on either side.  Istikbal’s specially developed Quantech Sleep Technology helps you regain the energy spent through the day. 

·         Quantech Sleep Technology mattress pad is removable and washable.  

·         Special Viscogel Foam

·         High density foam side support system

·         Mattress Pad can be use on either side

SL Continuous Spring System 

Mattress Features

30 Happiness Guarantee

Sadece İstikbal’de bulabileceğiniz bir satış sonrası hizmeti. 30 gün deneme süresinde memnun kalmadığınızda iade edebilirsiniz.

Real Guarantee

Tüm İstikbal yataklarda yatak dolgu malzemeleri 3 yıl, yay karkası 10 yıl garanti kapsamındadır. Kaliteli hizmet anlayışı, yaygın ve ulaşılabilir bayi ağı ile İstikbal güvencesini daima yanınızda hissedebilirsiniz.

Viscojel Technology

Viscojel teknolojili sünger; Mikrojel sünger ile Viscolex süngerin birleşiminden oluşmaktadır. Viscojel sünger içerisinde yer alan Mikro boncuklar sayesinde sıradan süngerlere göre daha konforlu bir uyku ortamı sunar ve vücut yapısına mükemmel destek sağlar. Viscojel özellikli sünger sıradan süngerlere göre daha rahattır ve daha serin tutar. Viscojel sünger sıradan Visco süngerlerde zaman zaman yaşanan terleme ve uyku problemlerinin önüne geçen bir özelliktir. Isı iletkenliği sıradan visco süngerlere göre daha yüksektir. Mikro jel yapısı ile hava geçirgenliği sıradan süngerlerden daha fazladır.

Quantech Sleep Technology

Yataklarımızda kullanılan QUANTECH SLEEP kumaşımız vücuttaki kan hücrelerinin homojen dağılmasına katkı sağlayan özelliği sayesinde gün içerisinde kaybedilen enerjinin uyku sırasında geri kazanılmasına yardımcı olur. Aynı zamanda QUANTECH SLEEP kumaşımız vücut sıcaklığınızı uyku boyunca dengede tutmaya yardımcı olur. Pamuklu kumaş yapısı ile doğal ve ipeksi bir yumuşaklık verir. Deodorizasyon etkisi ile de kötü kokuları engelleme özelliğinin yanı sıra Su itici ve Antibakteriyel özelliktedir.

SL Continuous Spring Technology

Tam ortopedik ve sert yatak isteyenlerin tercihidir. Diğer sistemlere göre iki kat fazla yay kullanılarak, yatağın vücudun daha fazla bölgesine teması sağlanır. Yaylar kesintisiz olarak birbirine bağlanarak aynı anda ve aynı dirençte hareket eder ve deforme olmaz. Yüksek süspansiyonlu bu sistem, Türkiye’de sadece İstikbal yataklarında kullanılmaktadır. Bu sistem, İstikbal’in Orgaflex, Doubleform, Stress Free, Sleeplex, Comfort ve SL Optimal yataklarında bulunmaktadır.

Firm Side – Soft Side

Bir tarafı yumuşak, diğer tarafı sert yüzeyi ile yatağın iki farklı şekilde kullanılabilmesini sağlar.

Washable Pad

Bazı İstikbal yataklarında bulunan, ekstra kullanım rahatlığı sağlayan bir özellik. Biomagic, Clima Natura, Viscolex Plus, Stress Free yataklarda bulunur. Fermuarlı üst katman sayesinde bu yataklardaki ped gerektiğinde çıkarılabilir, yıkanabilir.

Support Foam

Bazı İstikbal yatakların çevresini saran kalın sünger bariyerler, deforme olmayı engeller.

Water Repellant Top Layer

Su itici üst yüzey, yatak ıslansa bile ıslaklığın iç yüzeye geçmesini geciktirir.

Prevent Odors

Deodorizasyon etkili özel kumaş bakterilerin neden olduğu kötü koku oluşumunu azaltmaya yardımcı olur.

Sanitized

İstikbal kumaşlarındaki Santized özelliği, istenmeyen mikrop istilalarına karşı sürekli koruma sağlar. Yapılan testler sonucunda Santized özelliğinin bakteri mantar ev akarlarına karşı etkili olduğu kanıtlanmıştır.

Öko-Tex

İstikbal yatakları, çevre ve insan sağlığına zarar veren kimyasal maddeler içermemektedir.

Product Dimensions

Mattress Height 27 Cm.

Sitemap